Loading...

خرید فیلم ایرانی بانوی کوچک little lady

خلاصه داستان : سارا و دارا به يكديگر علاقمند شده اند، اما خانواده ي سارا با ازدواج آن ها مخالفت مي كند به همين خاطر دارا و سارا تصميم مي گيرند كه با هم فرار كنند تا به مشهد بروند، اما در ترمينال جنوب دستگير مي شوند و قرار مي شود كه ديگر همديگر را نبينند..

 

 

 

خرید فیلم ایرانی بانوی کوچک little lady

 

 

 

 

خلاصه داستان : سارا و دارا به يكديگر علاقمند شده اند، اما خانواده ي سارا با ازدواج آن ها مخالفت مي كند به همين خاطر دارا و سارا تصميم مي گيرند كه با هم فرار كنند تا به مشهد بروند، اما در ترمينال جنوب دستگير مي شوند و قرار مي شود كه ديگر همديگر را نبينند. سارا از طريق نامادري اش با دارا تماس دارد و پدر سارا بالاخره با ديدن علاقه اين دو راضي به ازدواج آنها مي شود، اما شرايط براي دارا مي گذارد. او سارا را از ارث محروم مي كند و به دارا 10 روز مهلت مي دهد تا محل مناسبي براي زندگيشان مشخص كند، اما دارا جايي را پيدا نمي كند و براي جلب رضايت پدر سارا، خانه دوست دارا، نيما را به عنوان آپارتمان خود معرفي مي كند. آن ها بعد از چند روز به علت آواره بودن به طلاق و جدايي فكر مي كنند، اما بعد تصميم مي گيرند كه در يك پارك با ساكن شدن در يك چادر زندگي مشترك خودشان را شروع كنند.

 

بازیگران : علی قربان زاده ، چکامه چمن ماه ، اسماعیل شنگله ، رضا داوودنژاد ، محمدرضا داوودنژاد ، مونا داوودنژاد ، رسول توکلی ، نیلوفر دوستی

کارگردان : مهدی صباغ زاده

  زمان فیلم : ۱۰۳ دقیقه

 

 

 

 

خرید فیلم ایرانی بانوی کوچک little lady
وضعیت: موجود
قیمت : 4,0002,000 تومان

خرید فیلم ایرانی بانوی کوچک little lady :خرید فیلم ایرانی بانوی کوچک little lady

نظرات

  ارسال نظر
  (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)

  نماد اعتماد فروشگاه اینترنتی آی فیلم 20

  آمار

  • تعداد کالا: 79
  • بازدید امروز: 425
  • بازدید دیروز: 879
  • بازدید کل: 1209176